Hakkımızda

Tayberk matbaa, alanında uzman firmalardan biridir. Müşteri memnuniyetine önem veren ve çalışma prensibi kaliteye bağlı olan firma, İstanbul’un değişik ilçelerinde hizmet vermektedir. Özellikle ticari kariyerinin yükselmesini sağlayan iş disiplini sayesinde, pek çok firma ile çalışmaktadır. Tayberk matbaa, basımlarında kullandığı makine ve ekipmanlar günümüz teknolojisi ile üretilmiştir. Bu nedenle basım kalitesi bir hayli yüksek ve seridir. Firmanın önemli özellikleri ise, sipariş tamamlama hızı, alanında uzman çalışma arkadaşları ve etkin çözümleridir. Tayberk matbaa, kariyerine engin bir tecrübe sığdırmış ve iş ahlakına yakışır bir şekilde hizmet anlayışını sürdürmüştür. Bir matbaa firmasından beklenen tüm özelliklere sahip olmakla beraber, hizmet verdiği firmalara da ekonomik fiyatlarını yansıtmıştır. 20’ye yakın firma ile anlaşmalı olan Tayberk, sektörün beklediği iletişim araçlarını tasarlamaktadır.

Özellikle kartvizitler, afişler ve broşürler üzerinde yaptığı çalışmalar, üretim kalitesini de yükseltmiştir. İstanbul’un değişik bölgelerinde hizmet vermekte ve telefon yolu ile de siparişler almaktadır. Müşterilerine sunduğu örnek baskılar sayesinde, kalitesini yansıtma ve örnekler üzerinden istenildiği şekilde baskılar tasarlanmaktadır. Firmanın en büyük amacı ise, hizmet verdiği alanın lider bir üretici konumuna gelmek, müşteri memnuniyetini sağlamak ve baskıların amacına uygun bir şekilde üretmeyi kendine vizyon edinmiştir.

Bu amaçlar doğrultusunda çalışma hayatına devam etmekte ve tasarımlarına yenilikler katmaktadır. Tüm baskılarında görselliği önem veren Tayberk matbaa, iş hukukuna uygun bir ticaret yapmakta ve sahip olduğu müşteri potansiyelini her geçen gün arttırmaktadır

TOP