Hizmetler

Tayberk matbaa hizmetleri, çeşitli baskılar üzerinedir. Sektörün önde gelen firmaları arasında ve matbaacılık alanına farklı bir boyut kazandırmış olan Tayberk matbaanın ilk hizmeti, kartvizitlerdir. Daha çok ticaret hanelerin kullandığı kartvizitler, özenle tasarlanmaktadır. Tasarımların can alıcı noktaları ise, kart üzerinde belirgin olarak yazılmış isimler ve iletişim numaralarıdır. Tayberk matbaa kartvizitlerin tasarımı müşterilerinin talep ettiği şekilde yapmaktadır. Tanıtım amaçlarının olmazsa olmazı olan broşürler yine, Tayberk matbaa tarafından basılmaktadır. Özellikle görsel estetiği ile ön plana çıkan reklam afişleri ve kataloglar günümüzün bakış açısı ile basılmaktadır. Firmanın hizmet kalitesini arttıran önemli özellikleri, basımlarda kullandığı teknolojik makineler ve yenilikçi düşünce sistemidir. Tayberk matbaa hizmetlerinin bir diğeri ise, ofset basım sistemleridir. Geniş bir alana sahip olan bu sistemler, kurumların tanıtımı için çok önemlidir. Tayberk matbaa, bu sebeple istenildiği boyutlarda ve renklerde bu sistemlerin baskısını gerçekleştirmektedir. Özel günlerinizin tanıtımını yapan davetiyeler, yine Tayberk matbaa tarafından tasarlanmaktadır.

 

 Firma, yaptığı tüm tasarımlarda, kart kalitesine, estetik görünüme ve katlanma paylarına önem vermektedir. Aynı zamanda tanıtım amaçlı kullanılan gazete, dergi ve diğer kaynaklar firma tarafından basılmaktadır. Yani tek bir cümle ile özetlemek gerekirse, Tayberk matbaa, her çeşitte ve modelde baskı yapabilecek kapasiteye sahiptir. Müşterilerden gelen özel siparişler içinde ayrı bir hizmet birimi bulunmaktadır. Aynı zamanda, büyük firmaların kullandığı, faturalar, iş yeterlilik belgeleri ve diğer toplu basımlar, Tayberk matbaanın hizmet alanlarına dahil edilmiştir. Tayberk Matbaa sektörde, güler yüzlü çalışma arkadaşları ve ekonomik fiyatları ile de bilinmektedir.

 

 

Broşur & katalog baskı hizmetleri

Broşur & katalog baskı hizmetleri

Birçok marka için broşür ve katalog hizmetleri indirimli fiyatlarla uygulanmaktadır. Firma tanıtımlarında gerekli olan renkli ve birbirinden farklı broşürler hazırlanmaktadır. Katalog ve broşür  işlerinizde özel, titiz, temiz ve kaliteli baskı hizmetleri sunulur.

Logo ve amblem tasarım hizmetleri

Farklı sektörlerde ihtiyaç haline gelen logo ve amblem tasarım hizmetleri yüksek kalitede hazırlanmaktadır. Birçok kurumsal firmanın tanıtımını yapmasına yardımcı olan amblem ve logo tasarımlarında yüksek teknolojiye sahip makinelerimiz ile garantili hizmet vermekteyiz.

Fatura & İrsaliye Baskı Hizmetleri

Kurumsal veya bireysel firmaların fatura ve irsaliye baskı hizmetlerinden birbirinden özel çözümleri sunarak hizmet vermekteyiz. İrsaliye ve fatura baskı ihtiyaçlarınıza özel baskı kalitesi yüksek sayısız çözümler sunuyoruz. Firmamız baskı hizmetlerinde müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Poşet ve Kutu Çalışmaları

Poşet ve kutu çalışmalarımız farklı sektörlerde hizmet veren firmalar için özel tasarlanmaktadır. Kutu ve poşet tasarımlarında eksiksiz ve büyük ciddiyet ile hizmet veren ekibimizden faydalanabilirsiniz. Bu alanda yüksek teknolojiden faydalanarak destek veriyoruz.

Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Firmaların kurumsal kimlik çalışmalarına özel çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz. Kurumsal kimlik çalışmasında sıkıntısız hizmet alabilirsiniz. Bu alan için gerçekleştirilen planlı ve programlı çalışmalarımız müşterilerimizi memnun edecektir. Kimlik çalışmaları için tasarımdan baskı kalitesine her alanda yenilenen teknolojiden faydalanıyoruz.

Takvim ve Promosyon hizmetleri

Takvim ve promosyon hizmetleri için firmalara özel planlama gerçekleştiriyoruz. Takvim hizmetlerinde her sektör için ideal tasarım gerçekleştirilir. Promosyon ve takvim hizmetlerinde sorunsuz baskı kalitesinden faydalanabilirsiniz. Takvim tasarımlarında uzman kadromuz ile sorunsu ve eksiksiz bir şekilde hizmet alacaksınız.

TOP