Maltepe Matbaa

Ana prensip olarak müşterilerimizin siparişleri doğrultusunda Maltepe bölgesinde en iyi şekilde matbaa hizmetini sunmak için titiz bir şekilde çalışıyoruz. Bu matbaa işlerini de yaparken tüm deneyimlerimizi bilgilerimizi sizler için kullanıyoruz. Günümüzde gerçekleşen gelişmeleri, modaları takip ederek bu doğrultu da ekip arkadaşlarımızla birlikte ürünler hazırlıyoruz. Son zamanlarda en çok ilgi gören şeyler modern ürünler olmaktadır bizde bu modern tasarımları sizler için en iyi şekilde hazırlıyoruz. Emin olun verdiğimiz hizmetten oldukça memnun kalacaksınız.

Tayberk Maltepe Matbaa olarak Vermekte olduğumuz tüm işlerinde kâğıt ya da karton gibi her türlü baskı işlemleri titizle gerçekleşir. Verdiğimiz hizmetler sadece baskı değildir bunun yanı sıra tasarım gibi ürünler konusunda da hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz tamamen deneyimli ve bu işe yıllarını vermiş kişiler tarafından gerçekleşmektedir. Dolayısıyla hizmetlerimizde hata olanağı bulunmaktadır.  Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kendimizi çok kısa zamanda büyüterek başarılı bir firma olmanın gururu ile sizlere başarılı hizmetler sunmak için güler yüzlü hizmetlerimiz ile firmamızda sizleri bekliyoruz.

Karton Baskı Ne Demektir?

Karton kaynaklı ürünler yani karton şapka ve benzeri ürünlerdir. Müşteri istekleri doğrultusunda bunlar gerçekleştirilmektedir bu ve buna benzer her türlü baskı işini başarı ile gerçekleştirmekteyiz.

Verdiğimiz Matbaa Hizmetleri Nelerdir?

Tayberk matbaa olarak size vermekte olduğumuz başlıca hizmetler şunlardır:

  • ·         Katalog
  • ·         Broşür
  • ·         Davetiye
  • ·         Karton baskı
  • ·         El ilanları
  • ·         Afiş
  • ·         İnsert
  • ·         Sticker, Etiket

Tayberk Maltepe Matbaa hizmet kapsamın altında hazırlamakta olduğumuz davetiye baskı hizmetleri içerisinde kutlama, nişan, düğün ve benzeri özel günler için sizlere ve tarzınıza uygun en iyi ve en güzel modelleri sizlere sunuyoruz. Bunun dışında hizmet vermekte olduğumuz broşür gibi hizmetler sayesinde ürün, tanıtım gibi birçok amacınız için en özenli bir şekilde baskı işinizi hızlı ve uzman bir şekilde sizler için hallediyoruz.

 

Satış ve Bilgi 

Tel / Fax: 0216 441 91 92
E-Posta: info@tayberk.com

 

Tasarım Örnekleri

TOP