Suadiye Matbaa

Matbaa hizmetleri, günümüz dünyasında her ürünün işlemden geçmesine neden olmaktadır. Yazılı ve renkli detaylara sahip bütün materyaller matbaa hizmetlerinin yolundan geçer. Resim, yazı ya da şekillerin kumaş, kağıt, araç-gereç gibi farklı materyallerin üzerine basıldığı hizmetlere matbaa hizmetleri denir. Matbaa hizmeti veren kuruluşlar, işyerlerinin ya da şahıs ihtiyaçlarının gidermek üzerine çalışırlar.

Matbaa’da Hangi Ürünler Basılır?

Pek çok geniş kapsamda ürünlerin basıldığı yerlerden biri olan matbaalar, birçok kişinin taleplerini karşılamaktadır. Matbaa hizmetleri arasında en sık gerçekleştirilenlerin başında ise firmaların talepleri gelmektedir. Firmaların kartvizit istekleri matbaa hizmet veren kuruluşlar tarafından sıklıkla basılır. Ayrıca firmaların reklamlarını yapmak amacıyla el ilanları ve broşürler de matbaa hizmetleri tarafından gerçekleştirilir. Reklam yapmak için basılan materyallerin her biri matbaa şirketlerinde basılmaktadır. Firmaların yanı sıra kişisel taleplere uygun baskılar da yapılmaktadır. Örneğin, kitap ayraçları, kitaplar, takvimler gibi günlük hayatta kullanılan ürünlerde matbaalarda basılır. Bloknotlar, yapışkanlı kağıtlar gibi şekilli ve renkli ürünlerinde basımı matbaada gerçekleşir. Öte yandan gıda ürünleri, ıslak mendiller gibi ambalaj baskıları da matbaa hizmetleri veren kuruluşlar tarafından yapılır. Şirketler için hayati öneme sahip olan faturalar, para makbuzları, tahsilat makbuzları gibi evrakların her biri matbaa da basılmaktadır. Sokaklarda gördüğümüz reklam panoları, billboardlar gibi pek çok ürün matbaa içerisinde hayat bulur.

İstanbul’da Matbaa Hizmeti Kuruluşları

İstanbul Türkiye’nin en kalabalık ve ekonomi açısından da en zengin şehridir. Bu durum ise pek çok sektör gibi matbaa sektörünün de canlı olmasına neden olmuştur. Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası’nda çok sayıda matbaa firması ve alt kuruluşları olan kırtasiyeler bulunur. İstanbul’un birçok bölgesinde olduğu gibi Suadiye bölgesi matbaa hizmetleri de oldukça gelişmiştir. Suadiye bölgesi matbaa hizmetleri, müşterilerin taleplerini en iyi şekilde yerine getirmektedir. Yüksek teknoloji cihazlara sahip olan bölge, iyi kalitede ürün baskısı yaparak müşterilerini memnun etmektedir. Suadiye bölgesinde yaşıyorsanız ya da çalışıyorsanız ve matbaa firması arıyorsanız kesinlikle Suadiye bölgesi matbaa hizmetleri veren kuruluşu tercih etmelisiniz. Böylelikle istediğiniz baskılı ürünü en iyi şekilde elde edebilir ve değerlendirebilirsiniz.

TAYBERK - Matbaacılık Ltd. Şti.

Adres:
Tugay Yolu, Tansel Caddesi
Şaman Sanayi Sitesi No: 72 / 2
Cevizli - Maltepe - Istanbul

Tel / Fax: 0216 441 91 92
E-Posta: info@tayberk.com

TOP